Wieloletnia tradycja i nowoczesna technologia!

Stomatologia Fudalej to marka stomatologiczna łącząca w sobie wieloletnie rodzinne tradycje pracy lekarskiej w stomatologii oraz rozwój nowoczesnej technologii cyfrowej w medycynie. Stomatologia Fudalej to efekt twórczej pracy ściśle ze sobą współpracujących ze sobą bliskich sobie ludzi. To nie tylko członkowie rodziny z dumą noszących to samo nazwisko. To przede wszystkim zespół świetnych specjalistów różnych dziedzin stomatologii, poczynając od stomatologii zachowawczej a kończąc na implantologii czy też ortodoncji. Więzy rodzinnych relacji przekładają się na twórczą synergię w pracy klinicznej, której efektem są interdyscyplinarne terapie, w przeprowadzanie których zaangażowanych jest wielu lekarzy, higienistek i techników. I właśnie dzięki temu nasza wspólnotowa działalność jest tak unikalna i tak korzystna dla naszych pacjentów. Ich bowiem szczęście, ich zdrowy i radosny uśmiech jest dla nas najważniejszy. Zrobimy zatem wszystko aby nasi pacjenci czuli się pod naszą opieką bezpiecznie i komfortowo!

Stomatologia – Implantologia – Ortodoncja

Leczymy kompleksowo gdyż leczymy wspólnie. Leczymy wspólnie gdyż mamy różne specjalizacje. Prof. Piotr Fudalej jest ortodontą, renomowanym naukowcem, prezydentem-elektem Europejskiego Stowarzyszenia Ortodontycznego. Ortodoncja nie ma dla niego tajemnic. Choć w pracy klinicznej koncentruje się głównie na trudnych przypadkach wad zgryzu to jest wielkim orędownikiem wprowadzania nowinek technologicznych, upraszczających procedury lecznicze oraz poprawiających komfort pacjentów. Dr Sylwia Fudalej jest stomatologiem, która w swojej pracy koncentruje się na estetycznej harmonii uśmiechu przy jednoczesnym zachowaniu dbałości o detale, związane z funkcjami żucia i mowy. Dr Paweł Fudalej M.Sc. jest implantologiem, legitymującym się unikalnymi kwalifikacjami Masters of Science in Oral Implantology. Jego wieloletnie doświadczenie oraz wiedza pozyskana na Uniwersytecie we Frankfurcie są gwarancją najwyższych standardów w leczeniu implantoprotetycznym, oferowanym naszym pacjentom. Oczywiście poza trójką animatorów Stomatologii Fudalej, zatrudnieni są w naszych placówkach starannie dobrani i gruntownie przeszkoleni lekarze stomatologii, których opieka medyczna również świadczona jest na najwyższym poziomie medycznych i etycznych kwalifikacji.

Serdecznie zapraszamy!

Odpowiemy na wszystkie Wasze pytania!

Jeśli macie Państwo pytania to prosimy o telefon lub wypełnienie formularza. Odpowiadamy szybko i konkretnie.

Jeśli jesteście gotowi na konsultację to serdecznie zapraszamy do jednej z naszych placówek. Konsultacja potrwa nie dłużej niż 30 minut!

Wyślij zapytanie >

INFOLINIA

+48 884 618 018

od poniedziałku do piątku

od 10:00 do 18:00

Stomatologia Fudalej

POZNAJ NASZĄ FILOZOFIĘ!

Ortodoncja Mokotów

Ortodonta Piotr Fudalej
Kierownik medyczny
prof. Piotr Fudalej
Lekarz ortodonta

Lekarz, stomatolog, ortodonta, badacz, naukowiec, wykładowca, promotor profesor Uniwersytetu w czeskim Ołomuńcu oraz w szwajcarskim Bernie. Jest prezydentem-elektem Europejskiego Stowarzyszenia Ortodontycznego i członkiem Rady Naukowej Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej a także wielu organizacji branżowych: American Association of Orthodontists, American Cleft Palate-Craniofacial Association, International Association for  Dental Research

Stomatologia Grodziska Mazowiecki

dr Sylwia Fudalej
Kierownik medyczny
Dr Sylwia Fudalej
Lekarz stomatolog

Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu. Lekarz stomatolog z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, specjalizujący się w estetyce uśmiechu. Posiada specjalizację ze stomatologii ogólnej. Stale podnosi swoje kwalifikacje na licznych szkoleniach i sympozjach w kraju i za granicą, nirsustannie wprowadzając do swojej praktyki nowoczesne technologie cyfrowe. Kieruje placówką w Grodzisku Maz. a na codzień praktykuje w szwajcarskim Bernie. Biegle włada językiem angielskim i niemieckim.

Stomatologia Żoliborz

Kierownik medyczny
Dr Paweł Fudalej M.Sc.
Lekarz stomatolog – implantolog

Jego główne obszary zainteresowań medycznych to: ​stomatologia zachowawcza, stomatologia estetyczna, protetyka, chirurgia implantologiczna. Jako jeden z pierwszych 22 Polaków ukończył studia podyplomowe z zakresu implantologii stomatologicznej na Uniwersytecie J. W. Goethego we Frankfurcie nad Menem, otrzymując tytuł Master of Science in Oral Implantology.  Na co dzień zajmuje się najtrudniejszymi terapiami implantoprotetycznymi, że szczególnym uwzględnieniem estetyki uśmiechu i właściwych relacji między estetyką a funkcją.