Zespół Stomatologia FUDALEJ

Stomatologia Fudalej zespół

Nasi specjaliści! Z pełnym przekonaniem możemy zapewnić, że nasz zespół wszystkich trzech placówek Stomatologia FUDALEJ jest unikalny! To z jednej strony wspaniałe połączenie doświadczenia i młodości a z drugiej ponadprzeciętnej wiedzy, zdobytej na najlepszych zagranicznych uniwersytetach i klinicznej praktyki, ugruntowanej wieloletnim stażem. Po pierwsze JAKOŚĆ, którą gwarantują tytuły profesora, doktor nauk medyczny czy mistrzowski tytuł Master of Orla Implantology. To właśnie standardy wiedzy, doświadczenia i najwyższych kwalifikacji, posiadane przez fundatorów placówek, są drogowskazem dla wszystkich pracowników i współpracowników, z którymi podejmujemy wspólne działania w służbie zdrowia, urody i radości naszych pacjentów.

Począwszy od asystentek, higienistek poprzez stażystów, lekarzy stomatologów a skończywszy na kierownikach medycznych, cały czas się kształcimy i podnosimy nasze umiejętności. Nieustająco przy tym z uwagą śledzimy rozwój światowej stomatologii aby dostarczać naszym pacjentom to co najnowocześniejsze i to co najskuteczniejsze w leczeniu stomatologicznym i ortodontycznych.

Dogmat ciągłej edukacji motywuje nas dodatkowo aby otaczać naszych pacjentów wyjątkową opieką, nacechowaną empatią, zrozumieniem i delikatnością. Jesteśmy głęboko przekonani, że każdy pacjent będzie się w naszych ramionach czuł komfortowo i bezpiecznie!

Serdecznie zapraszamy

Zespół Stomatologia FUDALEJ