Nowoczesna metoda leczenia ortodontycznego już dostępna w naszej placówce!

Czy wiesz, że cyfrowe technologie, powszechny dostęp do Internetu, dynamiczny rozwój biotechnologii, robotyzacja i ewolucja w metodach obrazowania dotknęły także dziedziny jaką jest stomatologia i ortodoncja?

Już od teraz nasi Pacjenci mogą zostać objęci cyfrowym leczeniem ortodontycznym. Wszystko za sprawą SMILELINE.

Cyfrowa rewolucja

SMILELINE to połączenie technologii cyfrowej z doświadczeniem wysokiej klasy specjalistów. Każdy z Pacjentów zostaje objęty opieką Profesora Piotra Fudaleja – niekwestionowanego autorytetu w dziedzinie leczenia wad zgryzu. Wszystko dzięki tworzeniu procesu leczenia przez lekarza prowadzącego oraz aktualizowaniu dokumentacji medycznej, która zostaje umieszczona w „chmurze”. To cyfrowe rozwiązanie pozwala Profesorowi oraz jego zespołowi kontrolować wyniki leczenia każdego poszczególnego pacjenta.

W Smileline wykorzystujemy technologię do zbierania informacji, analizowania potencjalnych problemów z zębami lub szczękami, leczenia i wykonywania go za pomocą urządzeń zbudowanych na cyfrowych ekosystemach. Dzięki tego typu rozwiązaniom możemy tworzyć symulacje cyfrowe i planować wszystko z wyprzedzeniem.

Dążymy do zapewnienia skutecznego oraz komfortowego leczenia ortodontycznego z silnym naciskiem na estetykę oraz specjalistyczną sztukę projektowania uśmiechu. Ponadto wykorzystujemy najnowsze technologie, co ostatecznie wpływa na wyjątkowy komfort, a co najważniejsze na najpiękniejszy uśmiech.

Nasi Pacjenci mogą od teraz zacząć przygodę ku wymarzonemu uśmiechowi, dzięki spersonalizowanemu leczeniu ortodontycznemu, nad którym będzie czuwał zespół specjalistów.

 

Większość ludzi wie, że aparaty ortodontyczne pomagają wyprostować zęby. Ale czy wiesz, że proste zęby mogą mieć duży wpływ na Twoje zdrowie, jakość życia i obraz siebie?

 

Leczenie ortodontyczne może pozytywnie zmienić Twoje życie.

Przede wszystkim – większa pewność siebie.

Spoglądasz w lustro, szeroko uśmiechasz się i po chwili markotniejesz?

Nie lubisz swoich zębów? Wiesz, że pozostawiają „wiele do życzenia”?

Cóż, nie jesteś sam, a na dodatek istnieją sposoby, dzięki którym uśmiech nie zejdzie Ci już nigdy z twarzy.

Rozwiązanie to – aparat ortodontyczny!

Dzięki odpowiednio przeprowadzonej terapii ortodontycznej, znów pokochasz swoje odbicie. Zwiększy to także Twoją pewność siebie, która z kolei może pomóc poprawić życie osobiste, towarzyskie i zawodowe.

Ulga od bólów głowy i szczęki.

Nierówne zęby powodują u niektórych osób bóle głowy oraz stawu skroniowo-żuchwowego. Prawidłowo ustawione uwolnią Cię od tego przykrego dyskomfortu.

Łatwiejsze czyszczenie zębów.

Krzywe i nakładające się zęby są trudne do czyszczenia. Gdy zęby nachodzą na siebie, nie można ich prawidłowo wyczyścić. Usunięcie zakleszczonych cząstek jedzenia jest czasami wręcz niewykonalne. Skutkiem tego może być często nieświeży oddech oraz próchnica zębów, która wpływa na całokształt naszego zdrowia.

Leczenie ortodontyczne to o wiele więcej pozytywów, które odmienią Twoje życie. Chcesz dowiedzieć się więcej?

Pierwszym krokiem jest umówienie się na konsultację w naszym gabinecie!

Odpowiemy na wszystkie Wasze pytania!

Jeśli macie Państwo pytania to prosimy o telefon lub wypełnienie formularza. Odpowiadamy szybko i konkretnie.

Jeśli jesteście gotowi na konsultację to serdecznie zapraszamy do jednej z naszych placówek. Konsultacja potrwa nie dłużej niż 30 minut!