Stomatologia Grodzisk Mazowiecki

Stomatologia, Implantologia, ortodoncja

Stomatologia Fudalej to wielospecjalistyczna placówka stomatologiczna, kierowana przez dr Sylwię Fudalej, świadcząca opiekę stomatologiczną dla pacjentów Grodziska Mazowieckiego i okolic. To miejsce z bogatymi tradycjami. To miejsce wieloletniej opieki nad pacjentami z rejonu Grodziska Mazowieckiego. Jest to również miejsce dynamicznego rozwoju technologicznego i ciągłego podwyższania kwalifikacji lekarskich. Harmonijnie i stopniowo zwiększająca się liczba nowoczesnych procedur stomatologicznych w połączeniu z rozwojem technicznym placówki dają gwarancję, że wszyscy pacjenci otrzymają nowoczesne świadczenia medyczne w oparciu o najnowocześniejsze dokonania w tej branży na świecie.

Stomatologia interdyscyplinarna

Stomatologia Fudalej to świetnie zlokalizowana przy głównej drodze, z łatwym dojazdem i parkingiem. jest to miejsce w którym pacjenci otrzymają szeroki zakres świadczonych usług. Nie jesteśmy jednak wszechwiedzący i dlatego właśnie, współpracując z lekarzami specjalistami z innych placówek Stomatologii Fudalej, możemy skutecznie oferować pełen zakres świadczonych usług stomatologicznych, nie wyłączając skomplikowanych zabiegów implantologicznych czy złożonych terapii ortodontycznych. Najważniejsze jest to, że każdy pacjent i każda jego pojedyncza troska, związana ze zdrowiem lub urodą jamy ustnej, będzie przez nas właściwie zdiagnozowana a proces leczenia zaplanowany i przeprowadzony w naszej placówce lub w szczególnych przypadkach w siostrzanych placówkach w Warszawie.

Konkurencyjne ceny

Dzięki zdalnej pracy, możliwej dzięki zastosowaniu najnowszej technologii cyfrowej, która umożliwia zdalną pracę i konsultację przypadków medycznych a także możliwość cyfrowego planowania przypadków przez wybitnych specjalistów, my możemy zaproponować naszym pacjentom wyjątkowo korzystny stosunek ceny do jakości leczenia stomatologicznego.

Serdecznie zapraszamy!

Stomatologia zachowawcza

Stomatologia Fudalej to również stomatologia zachowawcza, która jako dziedzina stomatologii zajmuje się zapobieganiem oraz leczeniem skutków najbardziej rozpowszechnionej choroby zębów, jaką jest próchnica. Choroby zębów wywołane przez próchnicę mogą stanowić zagrożenie dla naszego organizmu, prowadząc do zakażenia innych narządów oraz do powikłań ogólnoustrojowych.
W naszym gabinecie stosujemy różne metody leczenia – w zależności od stopnia rozwoju rozpoznanych zmian próchnicowych. Zmiany nieodwracalne (ubytek tkanek zęba) leczymy technikami minimalnie inwazyjnymi, czyli maksymalnie oszczędzając tkanki własne zęba.

Ortodoncja Smileline

Ortodoncja cyfrowa – protokół Smileline

Od początku 2018 roku w Interdyscyplinarnej placówce Stomatologia Fudalej, świadczone są również zabiegi z zakresu ortodoncji, czyli leczenie wad zgryzu wg protokołu postępowania Smileline. Ortodoncja Żoliborz to Stomatologia Fudalej!

Warto wiedzieć, że Smileline to przede wszystkim ważne dla każdego pacjenta:

Gwarancja jakości i bezpieczeństwa terapii poprzez nadzór nad całym procesem planowania i leczenia przez prof. Piotra Fudaleja

Ortodoncja cyfrowa – czyli zastosowanie najnowocześniejszej technologii cyfrowej w leczeniu ortodontycznym, w leczeniu wad zgryzu

KORZYSTNE CENY – które zawdzięczamy zastosowaniu ww. nowości technologicznych!

Leczenie kanałowe - endodoncja

W gabinetach placówki Stomatologia Fudalej stawiamy na zdrowy uśmiech pacjentów. Jesteśmy w stanie uratować wiele zębów, które ze względu na głębokie ubytki próchnicowe były do niedawna skazane na usunięcie. Jest to możliwe dzięki nowoczesnemu leczeniu endodontycznemu (kanałowemu).
Większość pacjentów, będących po wizytach u stomatologów leczących tradycyjnymi metodami, jest pozytywnie zaskoczona tym, że pod mikroskopem można wyleczyć nawet na pozór beznadziejne przypadki. Za pomocą tego zapewniającego precyzję działania sprzętu endodonta może dostrzec dodatkowe kanały i anomalia, które wcześniej skazywały leczenie kanałowe na porażkę. Leczenie kanałowe jest zdecydowanie tańsze i mniej inwazyjne niż usunięcie uszkodzonego zęba i zastąpienie go mostem protetycznym lub implantem.

Protetyka stomatologiczna

Protetyka zajmuje się nie tylko uzupełnianiem braków w uzębieniu czy przywracaniem utraconych funkcji narządu żucia, ale również poprawą estetyki zębów.

Zastosowanie LICÓWEK umożliwia rozwiązanie wielu problemów estetycznych w sytuacjach, gdy struktura zęba jest zdrowa i twarda. Główną zaletą licówek jest minimalna ingerencja w tkankę zębową – w trakcie szlifowania usuwa się bardzo cienką (około 0,5 mm) warstwę szkliwa na powierzchni wargowej. Szlifowanie ma na celu stworzenie miejsca dla materiału, z którego wykonana jest licówka.

Z kolei KORONY wykonuje się w przypadkach, w których, ze względu na zniszczenie, nie da się całkowicie odbudować tkanek metodami poprzez wypełnienie materiałem kompozytowym lub stosując licówki.

MOSTY to stałe uzupełnienia protetyczne, które uzupełniają niewielkie braki zębowe. Każda nawet pojedyncza luka stwarza zagrożenie dla sąsiadujących z nią zębów. Mają one tendencję do pochylania się, a nawet przesuwania w kierunku wolnej przestrzeni. Większe braki w uzębieniu często są przyczyną patologicznego starcia pozostałych zębów, ich rozchwiania, a także problemów estetycznych czy upośledzenia funkcji narządu żucia.

Stomatologia dziecięca - pedodoncja

Stomatologia dziecięca rządzi się specjalnymi prawami. Dzieci są naszymi szczególnymi pacjentami i traktujemy je w wyjątkowy sposób, zapewniając indywidualne podejście, wzorową opiekę stomatologiczną i leczenie bez stresu związanego z bólem. Nowoczesna technika gwarantuje dobre samopoczucie małego pacjenta bez względu na stopień skomplikowania zabiegu. Mając świadomość, jak stresująca może być pierwsza wizyta w gabinecie stomatologicznym, wyczuleni jesteśmy na potrzeby  każdego dziecka.
Niezwykle ważne jest, aby nasze pociechy były objęte profesjonalną opieką stomatologiczną już od najmłodszych lat. Jeśli odpowiednio wcześnie zadbamy o zdrowie zębów naszych dzieci, ustrzeżemy je przed skomplikowanym i kosztownym leczeniem w dorosłym życiu.

Implantologia stomatologiczna

Implant dentystyczny jako jedyne rozwiązanie w stomatologii, nie maskuje braku zębowego, ale odtwarza prawidłowo funkcjonujący i naturalnie wyglądający nowy ząb. Implant sam w sobie jest częścią niewidoczną, tak samo jak częścią niewidoczną są korzenie zębów. Implanty wykonane są z tytanu. Jest to materiał całkowicie biozgodny, a co za tym idzie organizm uznaje go za swoją integralną część.
W naszym gabinecie stosujemy implanty amerykańskiej firmy BIOMET 3i. System ten jest poparty wieloletnimi badaniami charakteryzującymi się znakomitymi rezultatami u pacjentów na polskim i światowym rynku implantologii. Dzięki rewolucyjnej technologii – nanotechnologii – firma BIOMET 3i opracowała implant NanoTite™, który pomoże Państwu odzyskać własny naturalny uśmiech, i to bez względu na to, jak trudne czy skomplikowane będzie leczenie. Badania kliniczne dowiodły, że dzięki unikatowej powierzchni NanoTite™ implanty BIOMET 3i mogą być stosowane w grupie podwyższonego ryzyka z zachowaniem ponad 98,5 % powodzeń. Grupa ta obejmuje między innymi: palaczy, osoby z chorobami przyzębia, pacjentów z kością 3. i 4. klasy, osoby z ustabilizowaną cukrzycą.

Chirurgia stomatologiczna

Chirurgia stomatologiczna pozwala na wykonywanie wielu działań medycznych, które stanowią samodzielną formę leczenia lub przygotowują pacjenta do dalszych zabiegów. W naszym gabinecie zapewniamy Państwu profesjonalną opiekę specjalistów oraz bezbolesny przebieg wszystkich zabiegów, od wyrwania „ósemki” po odbudowę kości czy wszczepienie implantów.
Sukces postępowania leczniczego i dobór optymalnej strategii postępowania zawsze idą w parze z dbałością o komfort psychiczny Pacjenta. Leczenie chirurgiczne wywołuje u Pacjentów obawy przed operacją, powikłaniami i bólem. Dlatego też każdorazowo Pacjent jest przygotowywany do zabiegu. Lekarz tłumaczy dokładnie cały plan leczenia, poszczególne etapy i możliwe następstwa.

Odpowiemy na wszystkie Wasze pytania!

Jeśli macie Państwo pytania to prosimy o telefon lub wypełnienie formularza. Odpowiadamy szybko i konkretnie.

Jeśli jesteście gotowi na konsultację to serdecznie zapraszamy do jednej z naszych placówek. Konsultacja potrwa nie dłużej niż 30 minut!

Wyślij zapytanie >

INFOLINIA

+48 884 618 018

od poniedziałku do piątku

od 10:00 do 18:00

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ!

Kierownik medyczny

dr Sylwia Fudalej

Dr Sylwia Fudalej

Lekarz stomatolog

Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu. Lekarz stomatolog z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, specjalizujący się w estetyce uśmiechu. Posiada specjalizację ze stomatologii ogólnej. Stale podnosi swoje kwalifikacje na licznych szkoleniach i sympozjach w kraju i za granicą. Kieruje placówką w Grodzisku Maz. a na codzień praktykuje w Szwajcarii  w Bernie. Biegle włada językiem angielskim i niemieckim.

Dlaczego warto nas wybrać?

Nasza placówka ma ugruntowaną i wieloletnią renomę w Grodzisku Mazowieckim i okolicach. Rozumiemy jednak doskonale, że rozwój technologiczny wymusza ciągłe kształcenie, ciągły rozwój, ciągłe podnoszenie kwalifikacji. Zdeterminowani cywilizacyjną presją dążymy do ciągłego rozwijania zaplecza technologicznego oraz wprowadzana coraz nowszych procedur leczniczych. Jedną z takich procedur jest protokół postępowania leczenia wad zgryzu – Smileline. Dzięki niemu nasi pacjenci otrzymują nowy zakres usług stomatologicznych. Tradycja i nowoczesność – to dwie wartości, które nas wyróżniają

  • implantologia
  • implantoprotetyka
  • protetyka stomatologiczna
  • korony i licówki
  • mosty protetyczne
  • ortodoncja Smileline
  • wybielanie zębów
  • diagnostyka stomatologiczna
  • profilaktyka stomatologiczna
  • profesjonalna higiena dentystyczna