Ortodoncja dzieci

Ortodoncja dzieci i dorosłych

Ortodoncja to ta dziedzina stomatologii, która zajmuje się leczeniem wad zgryzu. Pomimo dbałości o higienę, częste wizyty kontrolne u stomatologa i posiadanie pełnego, zdrowego uzębienia, nasz uśmiech nie jest idealny. Nasi, gruntownie wykształceni lekarze, świadczący usługi pod czujnym okiem prof. Piotra Fudaleja oferują pełen wachlarz metod korygujących zgryz i poprawiających walory estetyczne uśmiechu. W skład tych metod i procedur lecznich wchodzą m.in.:  klasyczne leczenia ortodontyczne, w tym to powiązane z protetyczną rekonstrukcją deficytów za pomocą np. licówek porcelanowych lub kompozytowych a w przypadku znacznego osłabienia lub utraty tkanek zębów również korony protetyczne i implanty. W przypadku odkształcających się dziąseł, przeprowadzamy zabiegi gingiwoplastyki, czyli odtworzenia estetycznego kształtu dziąseł. W ramach naszych usług oferujemy również leczenie chirurgiczno-ortodontyczne. Celem takiego leczenia jest uzyskanie optymalnie wkomponowanych zębów w tkanki miękkie jamy ustnej.

Ortodoncja cyfrowa

Na bieżąco monitorujemy rozwój technologii, w tym zwłaszcza technologii cyfrowych, które w znakomitej mierze oszczędzają czas spędzany przez pacjenta na fotelu dentystycznym i powodują, że wszelkie procedury są dużo bardziej precyzyjne. Co więcej dbamy o to aby być w gronie pionierów rozwoju ortodoncji, określanej od niedawna jako ortodoncja cyfrowa! U nas zatem otrzymają Państwo usługi wsparte najnowocześniejszą technologią i z gwarancją korzystnej relacji ceny do jakości!

cyfrowe skanowanie wewnątrzustne

Odpowiemy na wszystkie Wasze pytania!

Jeśli macie Państwo pytania to prosimy o telefon lub wypełnienie formularza. Odpowiadamy szybko i konkretnie.

Jeśli jesteście gotowi na konsultację to serdecznie zapraszamy do jednej z naszych placówek. Konsultacja potrwa nie dłużej niż 30 minut!

Wyślij

INFOLINIA

+48 884 618 018

od poniedziałku do piątku

od 10:00 do 18:00

POZNAJ NAS BLIŻEJ

Kierownik medyczny

Ortodonta Piotr Fudalej

Prof. Piotr Fudalej

Lekarz ortodonta

Życiowym i zawodowym mottem prof. Piotra Fudaleja jest powiedzenie – ”Ja nie cierpię nie wiedzieć” i dlatego z takim zaangażowaniem zdecydował się na niełatwą ścieżkę naukowca, badacza i klinicysty.  Łączenie pracy badawczej z codzienną pracą klinicysty jest trudne. Tym bardziej, że aktywności profesora związane są z obecnością w kilu krajach. Specjalizacje z ortodoncji ukończył na University of Washington aby potem pracować w Warszawie, na Radbound University Nijmegen Medical Centre, czeskim Ołomuńcu a obecnie na Uniwersytecie Berneńskim w Szwajcarii. Nominację profesorską wręczył mu Prezydent Republiki Czeskiej, gdzie obecnie jest jedynym nieemerytowanym profesorem ortodoncji.

Na wiosnę 2018 roku został wybrany prezydentem-elektom EOS – Europejskiego Stowarzyszenia Ortodontycznego

Dlaczego warto nas wybrać?

Placówka ortodontyczna Fudalej na Mokotowie, kierowana jest przez prof. Piotra Fudaleja, renomowanego naukowca i klinicystę z wieloletnim doświadczeniem w leczeniu wad zgryzu u dzieci i dorosłych. Choć sam profesor zajmuje się główne leczeniem najtrudniejszych przypadków, to osobiście konsultuje i planuje wszystkie plany leczenia. Ponadto współpracując z doświadczonymi specjalistami w zakresie stomatologi estetycznej i implantoprotetyki jest współautorem wszystkich interdyscyplinarnych i kompleksowych terapii.

Oprócz profesora Fudalej w naszej placówce ortodontycznej pracują lekarze legitymujący się gruntownym wykształceniem, doświadczeniem i znaczącym dorobkiem lekarskim. Wasze zaufanie, którym nas obdarzacie jest kompensowane naszą wiedzą, troską i zaangażowaniem.

  • ortodoncja
  • leczenie wad zgryzu
  • ortodoncja dla dzieci
  • ortodoncja dla dorosłych
  • ortodoncja cyfrowa
  • ortodoncja Smileline
  • alignery
  • aparaty stałe
  • aparaty cienkołukowe
  • aparaty podniebienne

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ!