Evgenia Nazarenko

Stomatologia zach. Ortodoncja

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego i Stomatologicznego w Połtawie w Ukrainie na kierunku lekarskim stomatologicznym. Po uzyskaniu dyplomu lekarza stomatologa w 2003 roku odbyła staż specjalizacyjny w Miejskiej Stomatologicznej Poliklinice Dziecięcej w Zaporożu, gdzie uzyskała tytuł specjalisty ortodonty.

Posiada 19-letnie doświadczenie w pracy jako lekarz stomatolog zachowawczy i ortodonta, które zdobywała w publicznych i prywatnych gabinetach opieki stomatologicznej w Ukrainie.

Specjalizuje się głównie w ortodoncji (posiada ukraiński odpowiednik tytułu specjalisty ortodonty). Wykonuje również zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej z endodoncją i chirurgii stomatologicznej.

Jej zawodowe zainteresowania skupiają się na tym być w sposób ciągły rozwijać się w zawodzie lekarza stomatologa i ortodonty, poznawać nowe technologie i techniki leczenia. Regularnie uczestniczy w szkoleniach i seminariach wiodących krajowych i zagranicznych specjalistów ortodoncji.

W chwili obecnej intensywnie uczy się języka polskiego oraz przygotowuje się do procesu nostryfikacji swojego dyplomu w Polsce. Posiada decyzję Ministra zdrowia zezwalającą na wykonywanie zawodu lekarza dentysty w Polsce. Znajomość języka ukraińskiego rosyjskiego i angielskiego jest jej dodatkowym atutem.

Prywatnie, mama dwójki dzieci, interesuje się podróżami, malarstwem, rozwojem osobistym i psychologią.