Pedodoncja

Pedodoncja to stomatologia dziecięca. Dzieci są naszymi szczególnymi pacjentami. Traktujemy je w wyjątkowy sposób, zapewniając indywidualne podejście, wzorową opiekę stomatologiczną i leczenie bez stresu związanego z bólem.

Pierwsza wizyta u stomatologa powinna odbyć się między 18. a 24 miesiącem życia. Wizyta ta jest zazwyczaj wizytą adaptacyjną, podczas której nie wykonuje się zabiegów, ale daje się  dziecku możliwość poznania nowych ludzi i środowiska. Pierwsze doświadczenia dziecka ze stomatologiem rzutują bowiem na jego późniejsze podejście do leczenia stomatologicznego.

Dbanie o zęby mleczne jest równie ważne jak dbanie o zęby stałe. Spełniają one bowiem takie same funkcje. Zdrowe zęby mleczne oprócz  estetyki, żucia i mowy, zapewniają prawidłowy rozwój i wyrzynanie zębów stałych.

Odpowiednie podejście i komunikacja z dzieckiem jest kluczem do bezstresowego leczenia. Dlatego przywiązujemy szczególną wagę do poświęcenia należytej uwagi, cierpliwości naszym najmłodszym pacjentom.

Serdecznie zapraszamy!

Odpowiemy na wszystkie Wasze pytania!

Jeśli macie Państwo pytania to prosimy o telefon lub wypełnienie formularza. Odpowiadamy szybko i konkretnie.

Jeśli jesteście gotowi na konsultację to serdecznie zapraszamy do jednej z naszych placówek. Konsultacja potrwa nie dłużej niż 30 minut!

Wyślij zapytanie >>>

POZNAJ NAS BLIŻEJ