Pani Beata ma bardzo dobry kontakt z pacjentem. Jestem bardzo zadowolona z usługi.

Pani Adriana z Podkowy Leśnej

Wizyta trochę przypadkowa, ale jak najbardziej udana. Pani Doktor zajęła sie córką, która już posiada aparat na zębach założony w innym gabinecie, a wymagał pilnej naprawy. Miałem obawy, ale wszytko zostało zrobione fachowo i bez problemu. Dodatkowo Doktor wymieniła wszystkie gumki na nowe.
Polecam i dziękuję za szybką akcję z naprawą.

Pan Jakub z Pułtuska

Polecam gabinet, jestem bardzo zadowolona. Zostałam przyjęta w nagłej sytuacji, problem z zębem był od razu dobrze zdiagnozowany, leczenie skuteczne. Gabinet jest bardzo dobrze wyposażony, a obsługa fachowa i uprzejma.

Pani Krystyna z Iwonicza Zdroju

Jestem zadowolony z wizyty w gabinecie. Moja wizyta kontrolna przebiegała w miłej atmosferze, dało się odczuć zaangażowanie oraz fachowe podejście do mojego przypadku nie tylko pani stomatolog ale i personelu.
Uczestniczyłem też w zbiórce na WOŚP organizowanej w gabinecie połączonej z promowaniem zdrowego trybu życia szczególnie wśród dzieci, super idea, polecam to miejsce.

Pan Marek z Grodziska Mazowieckiego

Trafiłam do gabinetu w dniu zbiórki na WOŚP. Przy tej okazji panowała tam familiarna atmosfera, co w żadnym wypadku nie kolidowało z profesjonalnym podejściem do pacjenta.
Polecam.

Pani Joanna z Owczarni

Miałam przyjemność poznać Panią Doktor Nazarenko. Jest osobą bardzo sympatyczną, miłą. Dobrze zajęła się moim dzieckiem. Panuje rodzinna atmosfera. Potrafi zająć się dziećmi.
Serdecznie polecam.

Pani Dorota z Pruszkowa

Nie uśmiechałam się niemal w ogóle. Nie wiedziałam, że można wybawić mnie z dużego problemu. Dzisiaj mogę śmiać się nieustannie!

Joanna z WarszawyŻona i mama 4 dzieci

Dzięki kompleksowej terapii stomatologicznej mogę się dzisiaj cieszyć i śmiać do woli. Bardzo dziękuję zarówno Panu doktorowi Pawłowi jaki i profesorowi za to, że odmienili moje życie!

Henryk z UrsynowaSenior supervisor w korporacji

Dr Sylwia Fudalej zadbała abym miała zachwycający uśmiech i wyleczone wszystkie zęby. Gorąco rekomenduje gabinety Stomatologia Fudalej!

Julita z MilanówkaWłaścicielka sklepu obuwniczego